Miejskie Przedszkole Nr 26 im. Mariana Mroza

WYNIKI DRUGIEJ EDYCJI KONKURSU "WĘDRÓWKI PO ŚWIECIE"

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU!!!

Wyniki konkursu „Wędrówki po świecie”

I MIEJSCE – Marta Śpiewok lat 5 z Miejskiego Przedszkola nr 52 w Katowicach. Tytuł pracy: „Witamy w Holandii”

II MIEJSCE – Wojciech Radziwończyk lat 5 z Miejskiego Przedszkola nr 85 w Katowicach.Tytuł pracy: „Big Ben”

III MIEJSCE – Kinga Kulig lat 5 z Miejskiego Przedszkola nr 82 im. Dzieci z Leszczynowej Górki w Katowicach. Tytuł pracy: „Piramidy w Gizie”